افزونه Digits ثبت نام با شماره موبایل وردپرس

افزونه Digits | افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل Digits | افزونه وردپرس ورود با شماره موبایل دیجیتس| افزونه دیجیت | افزونه دیجیتز + راهنمای تنظیمات برای استفاده از افزونه digits

احتمالاً تاکنون با سایت و اپلیکیشن هایی مواجه شده‌اید که فرآیند ثبت نام در آن‌ها بسیار ساده است. به‌طور مثال برای ثبت نام در دیجی کالا، اسنپ یا تلگرام هیچ‌چیز دیگری به‌جز شماره تلفن نیاز نیست! درصورتی‌که برای ثبت نام در برخی از وب‌سایت‌ها باید حتماً از یک ایمیل استفاده شود.

در روش پیشفرض به این شکل هست که : کاربری قصد ثبت نام در سایت را دارد، ابتدا باید نام کاربری خود را وارد کند، سپس باید یک ایمیل معتبر را بنویسد که به آن دسترسی داشته باشد تا لینک تاییدی به ایمیل او ارسال شود و…. حال کاربر باید رمز را همیشه بیاد داشته باشد تا بتواند در سیستم های دیگری وارد سایت شود.

دیجیتس، دیجیتز یا دیجیت هر سه نام یک پلاگین محبوب وردپرسی هستند که با هدف ساده‌تر کردن فرآیند ثبت‌نام و ورود کاربران به سایت طراحی‌ شده است. احتمالاً نام این افزونه را به شکل‌های دیگر شنیده‌اید. کاربران با جستجوی عبارت‌های متفاوت به دنبال افزونه دیجیت در سطح وب می‌گردند که منظور از تمامی این عبارت‌ها، همان افزونه دیجیتس است می‌باشد.

افزونه دیجیتس به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به واردکردن ایمیل توسط کاربر، قابلیت ثبت‌نام با شماره تماس را برای آن‌ها فراهم کنید. بعد از نصب پلاگین دیجیتس روی وب‌سایتتان، کاربران شما تنها با واردکردن شماره تماس خود می‌توانند ثبت‌نام کنند یا وارد سایت شوند.

افزونه Digits چه امکاناتی را دارد :

یکی از قابلیت‌های جذاب افزونه دیجیس، قابلیت اضافه کردن نامحدود فیلد به‌صورت متن، شماره، کادر کشویی، رادیوباکس، چک باکس و موارد دیگر است که می‌توانید هنگام ثبت نام کاربر اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت نمایید. به عنوان مثال اگر به کدملی، شماره پروانه کسب یا موارد دیگر نیاز دارید می‌توانید اطلاعات دلخواه را از کاربر دریافت نمایید. همچنین افزونه دیجیت قابلیت‌های دیگری نیز دارد که در ارسال پیامک اعتبارسنجی به شما کمک می‌کند تا تجربه لذت‌بخش‌تری را برای کاربر فراهم نمایید. به‌طور خلاصه امکانات این افزونه را می‌توان به صورت زیر لیست کرد:

اهمیت استفاده از خط خدماتی در کنار افزونه Digits

بسیاری افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اپراتور برایشان ارسال نشود. ا زآنجایی‌ که تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند، این احتمال وجود دارد که پیامک کد فعال‌سازی وب‌سایت شما به دست کاربر نرسد. زیرا ممکن است کاربر، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشد.

اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کدفعال‌سازی استفاده نمایید، پیامک کدفعال‌سازی به دست کاربر نمی‌رسد (آن‌ها نمیدانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) درنهایت کاربرتان نمی‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به همین راحتی یک بازدیدکننده یا مشتری از دست می‌رود.

تذکر: افزونه DIGITS مسئولیتی در قبال هیچ‌یک از پنل‌های پیامک ندارد. تمامی مسئولیت‌های هزینه‌ها، پاسخگویی و پشتیبانی بر عهده ارائه‌دهنده پنل می‌باشد.

راهنمای تنظیمات برای استفاده از افزونه Digits

درگاه پیامکی :

سفارشی

آدرس URL درگاه پیامکی :

https://sms.3300.ir/api/wsSend.ashx

نوع (متد) HTTP :

POST

پارامترهای درگاه پیامکی :

username:USERNAME, password:PASSWORD, mobile:{to}, message:{message}, line:LINE_NUMBER, type:0

* پارامترهای جدا شده توسط "," و مقادیر ":" را وارد کنید.

ارسال از داده‌ها :

NO

Encode Message :

خیر

شماره تلفن :

با + و کد کشور

شناسه ارسال‌کننده(دلخواه) :

شناسه ارسال‌کننده

نمونه متن :

{OPT}
راهنمای تنظیمات برای اتصال به افزونه دیجیتس.png